Huben

Transport Cluj - Budapesta

Curse Budapesta - Cluj Napoca

Retur

Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Preţ total
02:30
15:00
7h 45min
15:30
22:45
Huben
150lei
Cumpără bilet
Informații
19:10
17:00
8h 05min
15:10
01:05
a doua zi
Huben
150lei
Cumpără bilet
Informații
09:00
14:00
8h 45min
08:50
22:45
Huben
150lei
Cumpără bilet
Informații
17:20
16:30
8h 35min
14:40
01:05
a doua zi
Huben
150lei
Cumpără bilet
Informații